Camp-вихідного дня у Києві та вручення новорічних подарунків

У суботу був багатий день на дитячі посмішки, сяючі очі, дари моря, подарунки, прогулянку та науку.

Дякуємо Chernomorka , за спільний завершений «благодійний збір» на новорічні подарунки дітям з симптомами ПТСР, якими опікується наш фонд. Нагадаємо, що їх більш ніж 400 і у кожного, нажаль, своя окрема, трагічна історія, про які згодом ми почнемо вам розповідати.

Повертаємось до нашого Camp-вихідного дня. Спершу дітки побували на майстер-класі з морепродуктів у Черноморка, отримали неймовірний заряд позитиву та цікавої інформації про водний світ. Потім був смачненький обід та подаруночки.

Їдучи до Музею Науки та Техніки, ми вирішили прогулятись центром рідного Києва та загадали одне бажання на всіх - скорішої перемоги!

Експериментаніум зустрів нас особистим екскурсоводом, цікавими історіями та інсталяціями, де можно  було багато чого спробувати самостійно, доторкнутися та поекспериментувати. Наші діти були дуже щасливі і вдячні вам за запрошення!

Також, Музей науки і техніки «Експериментаріум» робить добру справу. Музей навіть зараз, у такі складні часи, намагається приймати безкоштовно постраждалих дітей, людей із обмеженими можливостями, працювати на генераторі, а не коли дадуть світло! Кожен із вас може подарувати квиток таким людям, які не мають змоги зробити це за власні кошти. Ви можете оплатити вхідний квиток і «підвісити» його для іншої дитини. Також можна відправити кошти на рахунок їх благодійної організації. Шукайте більше інформації у них на сторінці.

Дякуємо всім, за плідну працю для майбутнього нашої країни - наших, українських, дітей! Йдемо до перемоги разом!

P.S. ще хочемо сказати слова подяки усім, хто долучився до нашого «благодійного новорічного збору» донатом чи репостом! Ви любов!