Перша зміна стартує 2.07.2022. Зустрічаємося о 7 ранку біля автостанції Дачна (м. Київ)

2 липня 2022 року 100 українських дітей з постраждалих регіонів Київщини організованою автоколоною вирушають на відпочинок та психологічну реабілітацію до одного з санаторно-оздоровчих комплексів України на території Івано-Франківщини. Протягом двох тижнів на них чекає насичена програма відпочинку та психологічної реабілітації від персоналу міжнародно-дитячого центру “Артек Лісовий”.

Додатково з дітьми при необхідності будуть працювати професійні психологи. Кошти на відпочинок та психологічну реабілітацію були зібрані благодійним фондом “Родина-Україна” завдяки пожертвам небайдужих громадян та соціально-відповідальних компаній. Проект проводиться за підтримки Київської обласної військової адміністрації. Серед амбасадорів проекту відомі українські особистості, зірки спорту та шоу-бізу, найпопулярніші українські блогери та инфлюєнсери.

НазарЗбіглей, засновник та CEO Благодійного фонду “Родина-Україна”:

“З самого початку війни ми бачимо, що для російсько-окупаційних військ немає нічого святого. Цілями ракетно-бомбових ударів все частіше стають цивільні об'єкти: школи, садочки, вокзали, торгівельні центри, домівки мирних громадян.Тисячі й тисячі наших з вами дітей щодня зазнають фізичних та психологічних травм. Місія нашого фонду - матеріальна та гуманітарна підтримка українських “дітей війни”. Ми робимо все, що можливе, щоб навіть в  умовах збройної агресії рашистських військ, вони мали змогу прожити щасливі миті справжнього дитинства, відчувати турботу дорослих та не залишитися сам на сам із психологічними травмами”.