Перший етап соціального проекту "Родина-Україна. Діти" закінчено, далі буде ...

Шановні друзі, партнери, меценати, колеги, батьки та опікуни.

Більш як 2 місяці тому, наш Фонд започаткував  масштабний соціальний проект Родина Україна.Діти, головною метою якого була допомога постраждалим внаслідок війни дітям у наданні безоплатного літнього відпочинку, оздоровлення та психологічної реабілітації. Літо закінчилось, як і закінчився перший етап нашого проекту, а понад 300 дітей завдяки Вам змогли відвідати наш табір та отримати емоції радості та щастя. Ці дітки вже стали нашою Родиною.

Крім того, після закінчення кожної із чотирьох змін, ми здійснювали і будемо продовжувати здійснювати акції адресної гуманітарної допомоги необхідних продуктів харчування, одягу, засобів гігієни тощо цим малозабезпеченим та постраждалим діткам. Наразі, ми рухаємось далі, та розпочинаємо другий етап соціального проекту Родина Україна.Діти і вже зараз, вперше в Україні започатковуємо «Табір вихідного дня» (Weekend Camp), де Наші дітки, які стали нашою Родиною, зможуть відкривати свої таланти в науці, творчості, спорті, відкривати навики майбутніх професій, займатись з професійними викладачами та тренерами і постійно проходити сеанси психологічної реабілітації з найкращими психологами. Наша мета – створити ком҆юніті успішних, сильних, патріотично налаштованих дітей, які постійно будуть відчувати турботу та наше плече підтримки.

Хочеться щоб кожна дитина нашої країни мала щасливе життя, жила в мирі та спокої, та мала поруч тих, хто буде допомагати втілювати її мрії в реальність.

Бо з самого початку війни ми зрозуміли, наразі немає «чужих» дітей – тепер вони всі наші! ВОНИ – МАЙБУТНЄ!

Рухаємось далі і з Вашою допомогою нам все під силу.

Слава Україні!