Після вдалого старту у Бучі, «Camp вихідного дня» завітав і до Вишгорода!

Після вдалого старту у Бучі, «Camp вихідного дня» завітав і до Вишгорода!

У затишному та гостинному Мережа готелів Вишеград , БФ «Родина-Україна» разом з партнерами: мережею ресторанів Chernomorka та неймовірною Sandler GT організував черговий благодійний захід для 61 дитини Вишгородського району!

Нагадаємо, БФ «Родина-Україна» опікується більш ніж 400 дітками Київщини з симптомами ПТСР, дітьми захисників України та з родинами ВПО, дітками з багатодітних сімей та дітьми-сиротами. Головне завдання Фонду - допомога у психологічній, соціальній та фізичній реабілітації дітей, що постраждали внаслідок військової агресії.

Тому у Вишгороді, як і на всіх заходах Фонду, з дітками працювали психологи, педагоги та фізичні терапевти. Також з метою соціальної реабілітації на заході були організовані кваліфіковані майстер-класи з акторської майстерності, малювання, танців, гри в Петанк та найулюбленіша активність діток - ручна ліпка справжніх українських вареників! Звісно ж, з подальшою дегустацією.

Окрім того, для діток були організовані смачнющі гарячі обіди від постійного партнера проекту - мережі ресторанів «Чорноморка» та 13-кг подаруночків (жодна дитина не надірвалася завдяки м’язистим волонтерам) від мега-енергійної Тані .

Дитячий сміх, посмішки, щастя від неймовірного, насиченого активностями дня - це те, чого сьогодні так не вистачає українських дітям. БФ «Родина-Україна» продовжуватиме проект «Camp вихідного дня» в нових містах, містечках та селах Київщини! І закликає усіх не байдужих до майбутнього наших дітей - плідно співпрацювати разом! Далі буде...