У цю неділю в нас відбувся ще один Camp-вихідного дня

У цю неділю в нас відбувся ще один Camp-вихідного дня: заняття з психологом, тренінг з математики, весела прогулянка по Київському зоопарку та цікава екскурсія у Національному музеї Тараса Шевченка.

Camp-вихідного дня - це стала програма психосоціальної підтримки найбільш постраждалих дітей, яка проводиться у групах по 10 осіб у Києві один раз на два тижні. На сьогодні ми надаємо курс психологічної реабілітації найтяжчим 30-ти діткам з різних куточків України, в яких зафіксовано надвисокий ступінь симптоматики ПТСР. Під опікою нашого Фонду 400+.

Хочемо подякувати нашим партнерам, за допомогу у психосоціальній реабілітації наших підопічних: Студия психологии и творчества "Сезоны Надежды" за психологічні зміни «дітей війни», Saicur School та Анжеліку (засновницю математичної школи Saicur School) за новий, легкий підхід у вивченні математики, Київський Зоопарк за незабутню подорож у світ тварин, @gama.fresh.sandwiches за корисну вечерю @art_pechyvo за смачні пряники, які дітки швиденько з’їли, Національний музей Тараса Шевченка за нові знання і такий гарний, сучасний культурно-мистецький центр.

Фото, відеозвіт https://drive.google.com/drive/folders/1Fo_vnGQnv6lBbjrNysCbY7mdGD7PaEjp?usp=sharing